Co Aktualna dysza ciśnieniowa Atomizer Suszarka rozpyłowa Granulator Buchi Ręczna chłodnica

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TIANYANG
Numer modelu LX-10
Minimalne zamówienie Jeden
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności L/C, T/T

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Ciśnieniowa suszarka do granulacji natryskowej Materiał SUS304, SUS316L
Max. Maks. Water Evaporation Capacity Zdolność parowania wody 12,5-2000kg/godz Metoda ogrzewania Energia elektryczna + para wodna, olej opałowy, gaz wg uznania użytkownika.
Aplikacje Ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia it Gwarancja 1 rok
Temperatura wlotowa (℃) 140-550℃ Temperatura zewnętrzna (℃) 80-160℃
Typ natrysku Dysza ciśnieniowa Forma transmisji odśrodkowej głowicy natryskowej Przekładnia mechaniczna
Napięcie 110V220V/380V/440V/Dostosowywanie Maksymalna moc ogrzewania elektrycznego (KW) Dostosowane
Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm Dostosowane Podstawowe komponenty Łożysko, pompa, przekładnia, silnik, skrzynia biegów, PLC, silnik
Użyj celu Laboratorium lub pilot
High Light

suszarka rozpyłowa z rozpylaczem dyszy

,

współbieżna suszarka rozpyłowa

,

ciśnieniowa chłodnica rozpyłowa

Zostaw wiadomość
opis produktu

20. Współprądowa suszarka do granulacji z rozpylaczem ciśnieniowym

 

Opis produktu

 

 

Materiał jest rozpylany na drobną mgiełkę przez pysk na szczycie wieży. Podążaj za wiatrem ciepła, materiał jest suszony. Charakterystyką maszyny jest wysoka szybkość zbierania, brak przyklejania się do ściany, oszczędność energii, wysoka wydajność, szczególnie do materiałów wrażliwych na ciepło Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, barwnikowym, chemicznym.
 
Główna aplikacja:
 
Maszyna suszy materiały dla przemysłu spożywczego, medycznego, tworzyw sztucznych i żywic, detergentów, przemysłu chemicznego.
 
Obecnie Changzhou Jiasheng Machinery Co., Ltd ma klientów zarówno w Chinach, jak i za granicą. Klienci zagraniczni, tacy jak Rosja, Europa Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Azja Wschodnia, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka itp.
 
 
 
Pulsacyjny filtr workowy
 
Zasada działania:
 
Para powietrzna zawierająca kurz trafia do dolnego pojemnika przez wlot powietrza. Niektóre osady kurzu. Kiedy lekki pył unosi się w powietrzu, zostaje zablokowany w worku. Oczyszczone powietrze przenika do worka filtrującego i przechodzi do górnego pojemnika przez rurkę wentylacyjną i wychodzi z wylotu . Nagromadzony pył proszku na worku filtrującym zostanie zebrany.
 
Główna aplikacja:
 
Sprzęt jest szeroko stosowany do wentylacji i odpylania oraz odzyskiwania pyłu proszkowego w przemyśle metalurgicznym, odlewniczym, kopalnianym, chemicznym, farmaceutycznym, budowlanym, paszowym i zbożowym.
 
 

Automatyczne, wysokowydajne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska urządzenia do suszenia natryskowego z granulacją natryskową z przepływem współprądowym serii YT służą do wprowadzania materiałów, takich jak roztwór, zawiesina, emulsja, pasta i pasta, przez wysokociśnieniową dyszę wejściową pompy, kropelki mgły natryskowej i wznosi się jak fontanna., a następnie ciało stałe i wodę oddziela się i suszy przez wymianę ciepła z gorącym powietrzem, aby otrzymać produkty ziarniste.Zgodnie z wymaganiami procesu, ciśnienie pompy cieczy i rozmiar otworu przepływowego można regulować, aby uzyskać wymagane kuliste cząstki zgodnie ze stosunkiem wielkości, a także można uzyskać cząstki o większej średnicy.

 

ZakresAaplikacja

Współprądowa suszarka do granulacji z rozpylaczem ciśnieniowym serii YT była stosowana w ceramice elektronicznej, ceramice precyzyjnej, ceramice architektonicznej, materiałach magnetycznych, nowych materiałach energetycznych, materiałach metalowych, farmaceutykach, biologii, żywności, wysokowartościowych chemikaliach i innych gałęziach przemysłu, które mają specjalne wymagania dotyczące cząstek dla materiałów .W przypadku granulacji z natryskiem ciśnieniowym wymagania dotyczące rozkładu wielkości cząstek można dostosować do doskonałej wartości krzywej rozkładu, a jego główne parametry techniczne i wskaźniki mogą osiągnąć stosunkowo zaawansowany poziom, realizując automatyczną kontrolę całego wyposażenia, oszczędność energii i ochronę środowiska.

 

Główne cechy

1. Szybka prędkość suszenia;

2. Otrzymany produkt jest kulistymi lub jabłkowymi kulistymi cząstkami o jednorodnej wielkości cząstek, dobrej płynności i rozpuszczalności.Produkt ma wyższą czystość i lepszą jakość;

3. Szeroki zakres zastosowania, suszenie gorącym powietrzem, granulacja, granulacja zimnym powietrzem, krystalizacja natryskowa, reakcja natryskowa itp.

4. Operacja jest prosta i wygodna, kontrola jest stabilna i łatwo jest zrealizować automatyczną operację.Wielkość cząstek, gęstość nasypową i zawartość wody w produkcie można regulować w pewnym zakresie.

5. W zależności od różnych materiałów można zastosować metodę natrysku ciśnieniowego współprądowego (rozpylanie od góry do dołu) lub przeciwprądu (rozpylanie od dołu do góry).

Co Aktualna dysza ciśnieniowa Atomizer Suszarka rozpyłowa Granulator Buchi Ręczna chłodnica 0

Parametr techniczny

Model Granulator ciśnieniowy z suszeniem rozpyłowym serii YT
12,5 25 50 65 100 150 200 300 400 500 600 800 1000 1200 2000
Maks.Wydajność parowania wody (kg/h) 12,5 25 50 65 100 150 200 300 400 500 600 800 1000 1200 2000
Temperatura na wlocie (℃) 140-550℃
Temperatura zewnętrzna (℃) 80-160℃
Typ natrysku Dysza ciśnieniowa
Źródła ogrzewania (opcja) Ropa naftowa, gaz ziemny, gaz węglowy, gaz skroplony, gaz bagienny, kopalnia węgla, para wodna, elektryczność itp.
Uwaga: Wydajność pary wodnej jest związana z właściwościami materiału, zawartością ciał stałych i temperaturą wlotu i wylotu gorącego powietrza