Medycyna farmaceutyczna Przemysłowa ciśnieniowa suszarka rozpyłowa Atomizer do szybkich barwników Nalewka z barwnikiem

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TIANYANG
Numer modelu Seria YT
Minimalne zamówienie Jeden
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności L/C, T/T

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Ciśnieniowa suszarka rozpyłowa Materiał SUS304, SUS316L
Max. Maks. Water Evaporation Capacity Zdolność parowania wody 12,5-2000kg/godz Metoda ogrzewania Energia elektryczna + para wodna, olej opałowy, gaz wg uznania użytkownika.
Aplikacje Ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia it Gwarancja 1 rok
Temperatura wlotowa (℃) 140-550℃ Temperatura zewnętrzna (℃) 80-160℃
Typ natrysku Dysza ciśnieniowa Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Forma transmisji odśrodkowej głowicy natryskowej Przekładnia mechaniczna Napięcie 110V220V/380V/440V/Dostosowywanie
Maksymalna moc ogrzewania elektrycznego (KW) Dostosowane Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm Dostosowane
Podstawowe komponenty Łożysko, pompa, przekładnia, silnik, skrzynia biegów, PLC, silnik Użyj celu Laboratorium lub pilot
High Light

Farmaceutyczne suszenie rozpyłowe

,

ciśnieniowa suszarka rozpyłowa Atomizer

,

dysza ciśnieniowa Suszarka rozpyłowa Suszarka do cukru / sprzęt do suszenia rozpyłowego

Zostaw wiadomość
opis produktu

21. Ciśnieniowy granulator do suszenia rozpyłowego Mieszany przepływ

 

Opis produktu

 

 
1. Szybka prędkość suszenia.Powierzchnia materiału zostanie znacznie powiększona, gdy ciekły surowiec zostanie rozpylony, a 95% -98% wody może zostać natychmiast odparowane w strumieniu gorącego powietrza.Czas suszenia musi zająć tylko kilka sekund.Ta suszarka jest szczególnie odpowiednia do podgrzewania wrażliwych materiałów.
2. Gotowym produktem jest granulat kulkowy o jednakowym rozmiarze.Jego płynność i rozpuszczalność są dobre.Jakość i czystość
produkt jest bardzo wysoki.
3. W zależności od właściwości surowca, suszarka może wykorzystywać gorące powietrze do suszenia lub chłodne powietrze do granulowania.
4. Prosta i stabilna obsługa.System sterowania jest wygodny i łatwy do zrealizowania w trybie automatycznym.

 

Granulator ciśnieniowy z suszeniem rozpyłowym serii YT to urządzenie, które może jednocześnie zakończyć suszenie i granulację oraz ciśnienie pompy wysokociśnieniowej, dzięki czemu płynny materiał jest rozpylany na drobne kropelki i suszony na proszek.Zgodnie z wymaganiami procesu, ciśnienie pompy cieczy i wielkość otworu przepływowego można regulować w celu uzyskania wymaganych kulistych cząstek w określonym stosunku wielkości.W szczególności można otrzymać granulowane produkty o większej średnicy.

 

 

Proces roboczy urządzeń do suszenia z granulacją ciśnieniową serii YT polega na tym, że materiał i ciecz są wprowadzane do dyszy pod wysokim ciśnieniem przez pompę wysokociśnieniową, rozpylając kropelki mgły, wznosząc się jak fontanna, a następnie opadając gorącym powietrzem i większość cząstek proszku jest odprowadzana z dna wieży.Gaz odlotowy i jego drobny proszek są oddzielane przez separator cyklonowy, gaz odlotowy jest odprowadzany przez wentylator wyciągowy, a proszek jest zbierany przez cylinder zapylający znajdujący się na dolnym końcu separatora cyklonowego.Stopa odzysku wynosi 99,5-99,8%.

 

Materiały korpusu wieży, rurociągu i separatora suszarki do granulacji z rozpylaniem ciśnieniowym serii YT w kontakcie z materiałem są wykonane z materiału ICr18Ni9Ti.Pomiędzy wnętrzem korpusu wieży a zewnętrzną powłoką jest wystarczająca warstwa izolacji termicznej, a materiałem wypełniającym jest bardzo cienka wełna szklana (materiał termoizolacyjny z krzemianu glinu), korpus wieży jest wyposażony w drzwi obserwacyjne, wziernik, źródło światła oraz termoparę i przyrząd kontrolny dla temperatury wejściowej i wyjściowej, które są kontrolowane i wyświetlane przez elektryczną konsolę sterującą.

 

Źródłem ciepła urządzenia grzewczego urządzenia jest energia elektryczna, która ma zalety wygodnej obsługi, szybkiego startu, rozsądnej struktury, zwartości, czystego gorącego powietrza, niskiej emisji dwutlenku węgla i ochrony środowiska.W elektrycznej szafie sterowniczej znajduje się sterowane urządzenie, dzięki czemu temperaturę grzejnika można regulować bezstopniowo.

 

Suszarka rozpyłowa do granulacji ciśnieniowej serii YT jest szczególnie odpowiednia do suszenia granulacji tlenku glinu, tlenku cynku, ferrytu i materiałów ceramicznych.

 

Parametr techniczny

Model Suszarka rozpyłowa z granulacją ciśnieniową serii YT
12,5 25 50 65 100 150 200 300 400 500 600 800 1000 1200 2000
Maks.Wydajność parowania wody (kg/h) 12,5 25 50 65 100 150 200 300 400 500 600 800 1000 1200 2000
Temperatura na wlocie (℃) 140-550℃
Temperatura zewnętrzna (℃) 80-160℃
Typ natrysku Dysza ciśnieniowa
Źródła ogrzewania (opcja) Ropa naftowa, gaz ziemny, gaz węglowy, gaz skroplony, gaz bagienny, kopalnia węgla, para wodna, elektryczność itp.
Uwaga: Wydajność pary wodnej jest związana z właściwościami materiału, zawartością ciał stałych i temperaturą wlotu i wylotu gorącego powietrza