Piezoelektryczna poślizgowa ceramiczna suszarka rozpyłowa Producenci Dostawcy Granulacja odśrodkowa

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TIANYANG
Numer modelu LX-15
Minimalne zamówienie Jeden
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności L/C, T/T

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Piezoelektryczna ceramiczna odśrodkowa suszarka do granulacji natryskowej Materiał SUS304, SUS316L
Max. Maks. Water Evaporation Capacity Zdolność parowania wody 15 kg/godz Metoda ogrzewania Energia elektryczna + para wodna, olej opałowy, gaz wg uznania użytkownika.
Aplikacje Ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia it Gwarancja 1 rok
Temperatura wlotowa (℃) 230-350℃ Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Forma transmisji odśrodkowej głowicy natryskowej Przekładnia mechaniczna Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Napięcie 110V220V/380V/440V/Dostosowywanie Maksymalna moc ogrzewania elektrycznego (KW) Dostosowane
Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm Dostosowane Podstawowe komponenty Łożysko, pompa, przekładnia, silnik, skrzynia biegów, PLC, silnik
Użyj celu Laboratorium lub pilot
High Light

Piezoelektryczna ceramiczna suszarka rozpyłowa

,

producenci ceramicznych suszarek rozpyłowych

,

suszenie rozpyłowe ceramicznego poślizgu

Zostaw wiadomość
opis produktu

Piezoelektryczna ceramiczna odśrodkowa suszarka do granulacji natryskowej

 

Opis produktu

Suszenie rozpyłowe jest technologią szeroko stosowaną w kształtowaniu technologii cieczy oraz w przemyśle suszarniczym.Technologia suszenia jest najbardziej odpowiednia do wytwarzania produktów stałych w postaci proszku, cząstek lub bloków z materiałów, takich jak: roztwory, emulsje, solikwioidy i pasty nadające się do pompowania.Z tego powodu, gdy wielkość cząstek i rozkład produktów końcowych, ich resztkowa zawartość wody, gęstość układania i kształt cząstek muszą spełniać standardy precyzji, suszenie rozpyłowe jest jedną z najbardziej pożądanych technologii.

 

Seria LXpiezoelektryczna ceramiczna odśrodkowa suszarka do granulacji rozpyłowejjest rodzajem ciągłej suszarki atmosferycznej.Użyj specjalnego sprzętu, aby rozpylić płyn na mgłę, zetknij się z suszącym gorącym powietrzem.Stosowane do suszenia niektórych wrażliwych na ciepło cieczy, zawiesin cieczy i lepkich cieczy, są zdecydowanie najczęściej wybieranymi urządzeniami do ekstrakcji ciał stałych, stosowanymi w ceramice, elektronice i sferycznych materiałach z węglików spiekanych, ferrycie itp. Mają specjalne wymagania.

 

LX-Series piezoelektryczny ceramiczny odśrodkowy sprzęt do suszenia rozpyłowego był szeroko stosowany w masowej produkcji, szerokie zastosowanie przemysłu przez społeczeństwo do rozwiązania można uzyskać bezpośrednio po kilku sekundach w kulce urządzenia do suszenia rozpyłowego gładkich, jednolitych cząstek proszku, prowincja, oszczędność energii, dobra jakość i wygoda!

 

Główna charakterystyka

* Szybkie i szybkie suszenie (natychmiastowe suszenie: w mniej więcej 30 sekund), podczas gdy temperatura medium suszącego jest dość wysoka, ale materiał przed przegrzaniem;

* Suchy materiał ma kulisty stan granulek, można go prasować w celu uzyskania gotowych produktów.

 

Parametr techniczny

Model LX-15
Maks.Wydajność parowania wody (kg/h) 15 kg/godz
Materiał SUS304, SUS316L
Temperatura na wlocie (℃) 230-350℃
Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości
Aplikacje Materiały elektroniczne, ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia itp.
Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Metoda ogrzewania Ropa naftowa, gaz ziemny, gaz węglowy, gaz skroplony, gaz bagienny, kopalnia węgla, para wodna, elektryczność itp.

Uwagi: Zdolność parowania wody zależy od właściwości materiału, zawartości cząstek stałych, temperatury na wlocie i wylocie.

 

Wymagania dotyczące zamówienia

Piezoelektryczna ceramiczna suszarka do granulacji rozpyłowej z serii LX to niestandardowy zestaw, z którego każdy musi być zgodny z wymaganiami właściwości różnych materiałów, produkcji gotowego produktu, trybu ogrzewania i lokalnych warunków naturalnych.Powiązane z konkretnymi w następujący sposób:

1. Oczekuje się, że zdolność parowania i właściwości materiału pozwolą uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego.

2. Modele ciśnienia atomizacji i pompy wyposażone w odniesieniu do przetwarzania materiałów, wymagań dotyczących wielkości cząstek produktu.

3. Zwiększenie mocy wentylatora po utworzeniu kompletnego zestawu filtra workowego.

4. Konfiguracja musi być rozsądna pod względem projektowania i produkcji, aby układ był bezpieczny, dobrze skonstruowany, dla przeważającej większości klientów z doskonałym wyposażeniem.