Sprzęt do suszenia rozpyłowego mleka spożywczego Maszyna Odśrodkowa suszarka do granulacji z węglika krzemu

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TIANYANG
Numer modelu LX-10
Minimalne zamówienie Jeden
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności L/C, T/T

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Laboratoryjna odśrodkowa suszarka do granulacji rozpyłowej Materiał SUS304, SUS316L
Max. Maks. Water Evaporation Capacity Zdolność parowania wody 10kg/godz Metoda ogrzewania Energia elektryczna + para wodna, olej opałowy, gaz wg uznania użytkownika.
Aplikacje Ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia it Gwarancja 1 rok
Temperatura wlotowa (℃) 230-350℃ Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Forma transmisji odśrodkowej głowicy natryskowej Przekładnia mechaniczna Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Napięcie 110V220V/380V/440V/Dostosowywanie Maksymalna moc ogrzewania elektrycznego (KW) Dostosowane
Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm Dostosowane Podstawowe komponenty Łożysko, pompa, przekładnia, silnik, skrzynia biegów, PLC, silnik
Użyj celu Laboratorium lub pilot
High Light

suszenie rozpyłowe żywności

,

suszenie rozpyłowe mleka w proszku

,

suszenie rozpyłowe

Zostaw wiadomość
opis produktu

19. Suszarka do odśrodkowego granulowania z węglika krzemu

 

Opis produktu

 

 

Odśrodkowa suszarka rozpyłowa o dużej prędkości to technologia najczęściej stosowana w kształtowaniu technologii cieczy oraz w przemyśle suszącym.
Technologia suszenia jest najbardziej odpowiednia do wytwarzania produktów w postaci stałego proszku lub cząstek z materiałów płynnych, takich jak stany roztworu, emulsji, zawiesiny i pasty nadającej się do pompowania.
Z tego powodu, gdy wielkość cząstek i rozkład produktów końcowych, resztkowa zawartość wody, gęstość masy i cząstki

Węglik krzemu jest materiałem ceramicznym o wysokiej twardości, szeroko stosowanym w produktach high-tech, zgodnie z właściwościami materiału w konstrukcji specjalnej odśrodkowej suszarki do granulacji rozpyłowej z węglika krzemu.Specjalny sprzęt do granulacji i suszenia z rozpylaczem odśrodkowym jest rodzajem ciągłej suszarki atmosferycznej.Użyj specjalnego sprzętu, aby rozpylić płyn na mgłę, zetknij się z suszącym gorącym powietrzem.Stosowane do suszenia niektórych wrażliwych na ciepło cieczy, zawiesin cieczy i lepkich cieczy, są zdecydowanie najczęściej wybieranymi urządzeniami do ekstrakcji ciał stałych, stosowanymi w ceramice, elektronice i sferycznych materiałach z węglików spiekanych, ferrycie itp. Mają specjalne wymagania.

 

Zasada działania

Zasada działania urządzenia do suszenia odśrodkowego z granulacją rozpyłową z węglika krzemu serii LX polega na tym, że powietrze z otoczenia jest przesyłane do grzejnika przez filtr w celu ogrzania.Granulator jest równomiernie rozmieszczony w komorze suszenia i obraca się w kształcie spirali.W tym samym czasie płynny materiał jest przesyłany do rozpylacza granulacji odśrodkowej o dużej prędkości na szczycie wieży suszącej i jest rozpylany z otworu dyszy tarczy rozpylającej, tworząc drobne cząstki pod działaniem siły odśrodkowej.W tym czasie gorące powietrze natychmiast styka się z materiałem, a woda szybko odparowuje, tworząc w bardzo krótkim czasie kuliste cząstki, które opadają do otworu wylotowego na dole wieży suszącej;niektóre drobniejsze produkty wchodzą do cyklonu przez rurę wydechową i spaliny.Separator przeprowadza separację gaz-ciało stałe, które jest odzyskiwane przez beczkę zbiorczą ustawioną na dnie separatora cyklonowego;pozostały drobny proszek i gaz resztkowy wchodzą do kolektora pyłu przez rurę wydechową w celu wtórnego oddzielenia gazu od ciała stałego, a gaz resztkowy spełniający lokalne normy emisji gazów resztkowych w zakresie ochrony środowiska przechodzi następnie przez rurę wydechową.

 

Parametr techniczny

Model LX-10
Maks.Wydajność parowania wody (kg/h) 10kg/godz
Materiał SUS304, SUS316L
Temperatura na wlocie (℃) 230-350℃
Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości
Aplikacje Materiały elektroniczne, ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia itp.
Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Metoda ogrzewania Ropa naftowa, gaz ziemny, gaz węglowy, gaz skroplony, gaz bagienny, kopalnia węgla, para wodna, elektryczność itp.

Uwagi: Zdolność parowania wody zależy od właściwości materiału, zawartości cząstek stałych, temperatury na wlocie i wylocie.

 

PproduktAzalety

Ponieważ formy rozpylania szybkobieżnej odśrodkowej suszarki do granulacji rozpyłowej serii LX i urządzenia do suszenia z granulacją ciśnieniową serii YT są różne, suszone produkty są również różne, ponieważ suszone produkty suszarki serii YT mają otwór skurczowy w środek, który jest pusty.W kształcie jabłka, w procesie prasowania i spiekania, wydajność suszarki serii LX jest wyższa niż suszarki serii LX.Wysuszony produkt ma całkowicie kulisty kształt, a konsystencja płynności, stosunek luźnego opakowania i wielkość cząstek jest lepsza niż w przypadku YT Seria urządzeń suszących jest znacznie lepsza, szczególnie w precyzyjnej ceramice, materiałach metalowych i materiałach elektronicznych.Dodatkowo, ponieważ wysokość suszarek serii LX jest dużo mniejsza niż suszarek serii YT, może być też nieco niższa niż wyposażenie warsztatu instalacyjnego.Zużycie jest również niskie, operacja jest prosta, wygodna i bezpieczna, a także łatwa w transporcie i instalacji.