Maszyna do suszenia rozpyłowego w dużej skali laboratoryjnej Granulacja Mleko w proszku o dużej prędkości odśrodkowej 5 kg / h

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa TIANYANG
Numer modelu LX-5
Minimalne zamówienie Jeden
Czas dostawy 30 dni
Zasady płatności L/C, T/T

Contact me for free samples and coupons.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa Laboratoryjna odśrodkowa suszarka do granulacji rozpyłowej Materiał SUS304, SUS316L
Max. Maks. Water Evaporation Capacity Zdolność parowania wody 5 kg/godz Metoda ogrzewania Prąd + para, olej opałowy, gaz wg uznania użytkownika. Zastosowania: ceramika, materiały magnetyczne
Aplikacje Ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia it Gwarancja 1 rok
Temperatura wlotowa (℃) 230-350℃ Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Forma transmisji odśrodkowej głowicy natryskowej Przekładnia mechaniczna Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Napięcie 110V220V/380V/440V/Dostosowywanie Maksymalna moc ogrzewania elektrycznego (KW) Dostosowane
Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm Dostosowane Podstawowe komponenty Łożysko, pompa, przekładnia, silnik, skrzynia biegów, PLC, silnik
Użyj celu Laboratorium lub pilot
High Light

suszarka rozpyłowa na dużą skalę 5 kg/h

,

suszarka rozpyłowa w skali laboratoryjnej 5 kg/h

,

suszarka rozpyłowa w skali laboratoryjnej

Zostaw wiadomość
opis produktu

18.Laboratoryjna odśrodkowa suszarka do granulacji rozpyłowej

 

Opis produktu

 

Opis:
 
Proces suszenia rozpyłowego jest najszerzej stosowany w procesie formowania cieczy oraz w przemyśle suszarniczym.Technologia suszenia jest najbardziej odpowiednia dla proszków, produktów cząsteczkowych z materiałów, takich jak roztwór, emulsja, SC i materiał nadający się do pompowania w postaci pasty.Z tego powodu, gdy rozmiar i rozkład cząstek produktu końcowego, ich resztkowa zawartość wody, gęstość układania i kształt cząstek muszą spełniać standardy precyzji, proces suszenia rozpyłowego jest jednym z najbardziej pożądanych procesów.
 
 
 
Funkcja:
 
Wysoka prędkość suszenia rozpyla materiał w ciecz, powierzchnia materiału znacznie się zwiększa.Odparowanie 95-98% wody w strumieniu gorącego powietrza zajmuje tylko kilka sekund.Jest to szczególnie przydatne do suszenia materiałów wrażliwych na ciepło.Produkt końcowy charakteryzuje się dobrą jednorodnością, sypkością i rozpuszczalnością.Jest w wysokiej czystości i jakości, jak również.Procedura produkcji jest prosta, obsługa i kontrola są łatwe.Ponieważ materiał zawiera 40-60% wody (specjalny materiał może zawierać więcej niż 90%), można go suszyć na proszek lub cząstki raz na raz.Po procesie suszenia nie ma potrzeby rozdrabniania i sortowania, co pozwala skrócić procedury operacyjne w produkcji i zwiększyć czystość produktu.Średnice cząstek produktu, straty i zawartość wody można regulować poprzez zmianę warunków pracy, marszcząc pewien zakres.Bardzo wygodnie jest przeprowadzać kontrolę i zarządzanie.
 
 
 
Aplikacja:
 
Żywność i rośliny: owies, sok z kurczaka, kawa, herbata rozpuszczalna, przyprawy do mięsa, białko, soja, białko orzechowe, hydrolizaty i tak dalej.
 
Węglowodany: płyn z namoku kukurydzianego, skrobia kukurydziana, glukoza, pektyna, maltoza, sorbinian potasu i tym podobne.
 
Przemysł chemiczny: surowce do baterii, podstawowe pigmenty barwiące, półprodukty barwników, nawozy, formaldehydowy kwas krzemowy, katalizatory, środki, aminokwasy, krzemionka i tak dalej.
 
Ceramika: tlenek glinu, płytki ceramiczne, tlenek magnezu, talk i tak dalej.
 

LX-5KG Laboratoryjna odśrodkowa suszarka do granulacji rozpyłowej jest przeznaczona dla szkół wyższych, instytutów badawczych i przedsiębiorstw zajmujących się badaniami i rozwojem produktów oraz produkcją małych partii, charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, dużą prędkością suszenia, podgrzewaniem cieczy w niskiej temperaturze, prostą obsługą, sprzęt do suszenia rozpyłowego jest rodzajem ciągłej suszarki atmosferycznej.

Używając specjalnego laboratoryjnego sprzętu do suszenia odśrodkowego do granulacji rozpyłowej, aby rozpylić ciecz w sferyczne kropelki, zetknij się z suszeniem gorącym powietrzem.Używany do suszenia niektórych cieczy wrażliwych na ciepło, zawiesin cieczy i lepkich cieczy, jest najlepszym urządzeniem do ekstrakcji.

 

Parametr techniczny

Model LX-5
Maks.Wydajność parowania wody (kg/h) 5 kg/godz
Materiał SUS304, SUS316L
Temperatura na wlocie (℃) 230-350℃
Temperatura zewnętrzna (℃) 90-150℃
Typ natrysku Rozpylacz odśrodkowy o dużej prędkości
Aplikacje Materiały elektroniczne, ceramika, materiały magnetyczne, nowe materiały energetyczne, nowe materiały metalowe, chemikalia itp.
Prędkość obrotowa atomizacji (RPM) 0-18000
Średnica tarczy natryskowej (mm) 55-65
Metoda ogrzewania Ropa naftowa, gaz ziemny, gaz węglowy, gaz skroplony, gaz bagienny, kopalnia węgla, para wodna, elektryczność itp.

Uwagi: Zdolność parowania wody zależy od właściwości materiału, zawartości cząstek stałych, temperatury na wlocie i wylocie.

 

Główna cecha

* Szybka prędkość suszenia i wysoka wydajność;

* Może obsługiwać ciecze o wysokim stężeniu i wysokiej lepkości;

* Można otrzymać produkty o mniejszej zawartości drobnego proszku i dobrej dyspergowalności, płynności i rozpuszczalności;

* Produkt ma dobrą sferyczność i doskonały rozkład wielkości cząstek, a wielkość cząstek produktu można dowolnie regulować;

* Proces produkcji jest uproszczony, automatyczna kontrola, wygodna obsługa, odpowiednia do ciągłej kontroli produkcji.